Descriere
Spațiu de depozitare generos pentru sculele și accesoriile din gradina ta.
Unii clienti au folosit-o ca locuință de vacanță, fiind usor de montat lângă un iaz, pădure.
Coletul conține carton asfaltat nisipos pentru acoperis (primul strat).
Date tehnice
| Grosime pereți | 20 mm |
|---|---|
| Soluție constructivă | Lambriu de 20mm, imbinare tip Blockhouse |
| Esență lemn | Lemn masiv rașinoase, netratat, necolorat |
| Dimensiuni la sol | 2400 * 2000 mm |
| Deschidere fațadă | 2400 mm |
| Dimensiuni interioare | 2204 * 1804 mm |
| Dimensiuni cu acoperis | 2500 * 2440 mm |
| Dușumea | Cu dușumea( grinzi din lemn masiv + plăci OSB 12 mm) |
| Înălțime perete lateral | 1700 mm |
| Înălțime maximă | 1970 mm |
| Tip acoperiș | Grinzi din lemn masiv + plăci OSB 12 mm + carton asfaltat |
| Suprafață acoperiș | 6,5 mp |
| Tip ușă | Ușă dublă |
| Dimensiuni ușă | 1690 * (2*800) mm |
| Blocare ușă | Zăvor pentru lacăt |
| Element vitrat | PVC , 1 mm grosime |
| Dimensiuni palet | 2400 * 1200 * 380 mm |






